theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Współpraca

#Warsztaty

Kreatywne zabawy, które prowadzimy mają zawsze przesłanie, że suma drobnych dobrze wykonanych działań prowadzi do niesamowitych efektów. Na tym polega siła rodziny, siła współpracy w firmie, a także siła zespołu w szkole czy jakimkolwiek innym zespole. Jeśli interesują Cię nasze warsztaty, to śmiało się odezwij, a przygotujemy scenariusz.

#YouTube

Nasz kanał YouTube, to pomieszanie zabawnych scenek małżeńskich z DIY, w których zawsze z humorem pokażemy jak wykonać kreatywne dekoracje wnętrz, czasem udzielamy porad wnętrzarskich, a jeszcze innym razem pokazujemy efekty prac projektowych, a potem wykończeniowych naszych własnych lub naszych zaprzyjaźnionych projektantów, stolarzy i ekip wykończeniowych.

#Blog i social media

Po wielu latach doświadczeń pragniemy podzielić się swoimi doświadczeniami. Doświadczenia w projektowaniu to teksty o kolorach, ciekawych rozwiązaniach wnętrzarskich, sztuczkach projektowych. Doświadczenie w prowadzeniu remontów pozwoli na oszczędzanie nerwów i pieniędzy przy prowadzeniu remontów czy prac wykończeniowych. Z właściwym sobie humorem z odrobiną sarkazmu opowiadamy o tym co możemy zrobić, żeby uniknąć niepotrzebnych problemów lub co możemy zrobić, żeby osiągnąć spektakularny efekt w swoich wnętrzach.

Jeśli masz inny pomysł na współpracę z nami, który wykracza poza wnętrza i wymaga współpracy z całą naszą rodziną, to pamiętaj, że jesteśmy odrobinę szaleni i jeśli masz szalony pomysł na ciekawe zaangażowanie rodziny 2 + 3 dla budowy Twojej marki, a dodatkowo będzie to promowało wartości rodzinne, to koniecznie daj znać! Na pewno znajdziemy jakąś płaszczyznę współpracy!

Do tej pory współpracowaliśmy z: FLUGGER, RYOBI, STYLINE, ONDULINE, 

Prowadziliśmy warsztaty na targach: 4 Design Days.

Występowaliśmy w mediach: HGTV, TVP2,  Radio Olsztyn.

Pisali o nas: Dobrze Mieszkaj, Cztery Kąty, Gazeta Olsztyńska.

15 49,0138 8,38624 1 0 4000 1 http://mirellaimarcin.pl 300 0
Zadzwoń