Sklep

MEDIA O NAS

 

CZTERY KĄTY: PARA W REMONT.

Format “Para w remont” jest już dobrze znany widzom kanału HGTV i czytelnikom Czterech Kątów. Powiedzcie proszę, czym zaskoczycie nas w kolejnym sezonie, w nowej odsłonie programu?

Zaskakiwanie to nasza specjalność. Nie tylko w programie, ale również w życiu. Przede wszystkim zaskoczymy wszystkich miejscem nagrań – bardzo się cieszymy, że HGTV postawiło na Warmię i Mazury, a konkretnie na Olsztyn i okolice.

Źródło: Cztery Kąty

4 DESIGN DAYS.
MIESZKANIA TRENDWATCH.

Jak zmieniły się mieszkaniowe potrzeby Polaków? Co jest nowym must-have, a co odeszło do lamusa? Nowe wyzwania dla architektów w dobie pandemii.

Żródło: 4 Design Days

 

POSTĘPY NA YOUTUBE.

Wywiad w Radio Olsztyn to już nasza tradycja 🙂 Dziękujemy za zaproszenie. Zapraszamy do wysłuchania audycji na temat rozwoju naszego kanału YouTube.

 

PREMIERA: JESIEŃ 2020

Nieograniczona wyobraźnia, ogromne doświadczenie i zaskakujące metamorfozy! A to wszystko do kwadratu! Podbili serca widzów, a teraz z nową energią wracają na ekrany! Proszę Państwa – oto Mirella Firchał-Kępczyńska i Marcin Kępczyński, czyli „Para w remont”!

Tym razem, w zupełnie nowej odsłonie formatu, swoich sił spróbują we wnętrzach znajdujących się w okolicy Olsztyna, gdzie teraz mieszkają. Czy na naszych oczach wyczarują nowoczesne i funkcjonalne pomieszczenia? Budżet i czas pozostaje ten sam – 10 000 zł i tylko trzy dni! Cała para w remont po raz kolejny!

Źródło: HGTV

GAZETA OLSZTYŃSKA

DOM JEST TAM, GDZIE SĄ LUDZIE.

Razem w życiu, razem na ekranie. Mirella i Marcin Kępczyńscy zasłynęli dzięki programowi “Para w remont”. Tym razem zmieniają pomieszczenia osób z Olsztyna i okolic. W rozmowie z nami opowiedzieli, czym jest dla nich dom, Warmia i dlaczego remont to nie czary mary.

Źródło: Gazeta Olsztyńska

MAŁŻEŃSTWO Z OLSZTYNA PODBIJA POLSKĘ

Mirella Firchał-Kępczyńska i Marcin Kępczyński to pochodzące z Olsztyna małżeństwo, które tworzy duet projektowo-remontowy znany m.in. z programu “Para w remont” (…)

Żródło: TKO.pl

 

 

NASZ NAJWAŻNIEJSZY PROJEKT TO RODZINA.

Mirella i Marcin Kępczyńscy
— właściciele pracowni projektowej i wykonawczej Interior360, znani z programu emitowanego na antenie HGTV pt. „Para w remont”. Dziś prowadzą kanał YouTube — Mirella i Marcin. Oboje pochodzą z Olsztyna: Marcin najpierw wychowywał się na Nowej Niepodległości, a Mirella na Kopernika, potem przeprowadzili się z rodzicami do Dywit i Kieźlin. 10 lat mieszkali w Warszawie, na kilka lat wrócili do Olsztyna, następnie przeprowadzili się do Poznania, potem znowu do Warszawy, a teraz ostatecznie postanowili wrócić do Olsztyna, a konkretnie pod Olsztyn, do Kieźlin — rodzinnych stron Mirelli.

Źródło: Bez Gorsetu

 

 

MIRELLA I MARCIN. RAZEM W ŻYCIU I NA EKRANIE.

W wywiadzie, któremu towarzyszy przepiękna sesja zdjęciowa Mirella i Marcin opowiadają, dlaczego kochają swoje mieszkanie i jak je urządzali, a także jak rozpoczęła się ich przygoda z telewizją. Mówią o swoich ulubionych miejscach oraz marzeniach osobistych i zawodowych.

Źródło: Dobrze Mieszkaj

 

WNĘTRZE MUSI MIEĆ CHARAKTER.

To my, mieszkańcy nadajemy charakter wnętrzu – mówią Mirella i Marcin Kępczyńscy, telewizyjni bohaterowie programu „Para w remont” i goście specjalni Studia Dobrych Rozwiązań w Warszawie.

Źródło: Studio Dobrych Rozwiązań

 

 

JAK PRZEŻYĆ REMONT I NIE ZWARIOWAĆ.

Remont trzeba zaplanować, postresować się na etapie projektu, a potem podjąć decyzję i nie zmieniać jej co krok. Zmiana decyzji po zamknięciu etapu projektowania to najczęściej popełniany błąd – mówią Mirella i Marcin Kępczyńscy, architekci wnętrz, prowadzący na Youtube kanał “Mirella i Marcin”.

Źródło: 4 Design Days

 

 

Interior 360 by Mirella i Marcin
Odwiedź nasz sklep
interior360.pl