Sklep

MIRELLA I MARCIN KĘPCZYŃSCY

Marcin i Mirella prywatnie

Mirella i Marcin Kępczyńscy to rodzina z kilkunastoletnim stażem. Ich dynamiczny charakter i otwartość na zmiany sprawiło, że przez znajomych są uważani za szaloną rodzinę, która ciągle szuka nowych przygód.

Nie cierpią nudy i zawsze znajdują jakieś nowe zajęcie. Uwielbiają ruch życiowy, są dynamiczni i nie mają granic w podejmowaniu decyzji życiowych. Świadczą o tym wielokrotne przeprowadzki po Polsce, przyjaciele rozsiani po całym kraju i ilość doświadczeń życiowych, które wystarczyłyby na kilka rodzin.

Ciężko za nimi nadążyć, ciągle szukają nowych wyzwań i nowych wrażen. Cała rodzina to Mirella i Marcin oraz troje dzieci uzdolnionych i aktywnych muzycznie w wieku od 5 do 13 lat.

Marcin i Mirella zawodowo

Mirella i Marcin od wielu lat wspólnie opracowują i realizują projekty remontowe od pierwszej kreski w programie projektowym, przez pierwszą zburzoną ścianę do pościelenia łóżka w nowo wyremontowanej sypialni, nakrycia do stołu w nowej jadalni czy powieszenia ręczników w łazienkach.

Mirella Firchał-Kępczyńska

Mirella – inżynier architektury wnętrz, artystyczna dusza i ścisły umysł w jednym. Ukończenie studiów było dopiero początkiem kariery zawodowej. Obecnie aranżuje mieszkania, domy, a także kawiarnie i restauracje. To rzadkość, ale bierze odpowiedzialność nie tylko za estetykę, ale również za inżynierską stronę swoich pomysłów, dbając o najdrobniejsze szczegóły techniczne przedstawianych pomysłów. Mirella od kilkunastu lat konsekwentnie rozwija się w zakresie projektowania wnętrz stając się coraz bardziej cenionym na rynku architektem wnętrz.

Marcin Kępczyński

Marcin to zbrojne ramię Mirelli, ręce i szyja, wsparcie organizacyjne i logistyczne, niespokojny duch i złota rączka. Marcin jest absolwentem wydziału zarządzania, posiada tytuł MBA i przez lata zajmował się zawodowo zarządzaniem i marketingiem z powodzeniem współpracując z dużymi markami z branży FMCG czy związanym z rodziną wielobranżowym biurem projektów architektonicznych obsługującym olbrzymie zlecenia polegające na zaprojektowaniu szkoły czy nawet dużych obiektów handlowych czy wojskowych. Od kilku lat dopełnił rodzinny “dream team” również na płaszczyźnie zawodowej, tworząc razem z żoną ekipę zdolną do wszystkiego.

Wspólnie specjalizują się w projektowaniu i wykonywaniu remontów, odkrywaniu na nowo zaniedbanych przestrzeni, zapomnianych i niechcianych mebli. Razem otwierają swoim klientom oczy na zupełnie nowe rozwiązania, często pozytywnie ich zaskakując. Znajomi mówią o nich, że pozytywnie zakrzywiają rzeczywistość wprowadzając dobrego ducha we wszystko co robią, zarówno na polu prywatnym jak i służbowym.

Współpraca z nimi to gwarancja profesjonalnie wykonanego zadania w świetnej atmosferze, którą wszyscy zapamiętają na długo.

Interior 360 by Mirella i Marcin
Odwiedź nasz sklep
interior360.pl