Sklep

Mirella i Marcin – Wnętrza 360.

Witaj na naszym blogu. Jeśli tu jesteś, to znaczy że prawdopodobnie się gdzieś już poznaliśmy. Może spotkaliśmy się na naszym kanale YouTube – Mirella i Marcin – Wnętrza 360. W końcu nasz kanał obejrzało już około pół miliona osób, a kilkanaście tysięcy ogląda nas co miesiąc 🙂

Może widzieliśmy się w naszym programie “Para w remont” na HGTV Polska. W końcu nagraliśmy 26 odcinków i obejrzało nas kilka milionów osób. Może polecili nas Twoi znajomi, bo robiliśmy im projekt i wykonaliśmy wnętrze w naszej pracowni – interior360, a ostatecznie to też jakieś kilkaset różnych projektów i kilkadziesiąt i remontów. A może jeszcze się nie znamy.

Pozwólcie, że powiemy trochę więcej o sobie, żebyście mieli informacje “z pierwszej ręki”. Jesteśmy małżeństwem, które od lat zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem wnętrz pod klucz. Nie jesteśmy wielką firmą budowlaną i wielkim biurem projektowym. Zajmujemy się butikowym projektowaniem i wykończeniem wnętrz.

Najczęściej projektujemy i wykańczamy wnętrza mieszkalne dla ludzi, którzy cenią swój czas i cedują na nas cały stres kontaktu i koordynacji remontu od pierwszej kreski projektu po układanie poduszek i ścielenie łóżek. Większość rzeczy, które projektujemy, wykonujemy sami, własnymi rękami. Bierzemy odpowiedzialność za to co wykonaliśmy.

Na naszym kanale YouTube – Mirella i Marcin – Wnętrza 360, dzielimy się swoimi doświadczeniami i różnymi wskazówkami, które wyłapaliśmy podczas projektów i remontów, które wykonaliśmy dla naszych klientów. Dzięki temu nasz kanał jest pełen sprawdzonych praktycznych porad popartych doświadczeniem.

Treści, które można u nas znaleźć mają pomóc innym rodzinom przejść spokojnie przez remont. Jeśli ktoś ma umiejętności i ochotę, znajdzie u nas sporo wskazówek, które pozwolą we własnym zakresie przeprowadzić metamorfozę lub jakąkolwiek inną zmianę w swoim wnętrzu.

Jesteśmy jak Twoi dobrzy sąsiedzi, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami. Zapraszamy.

Oto linki do naszych mediów społecznościowych:

Interior 360 by Mirella i Marcin
Odwiedź nasz sklep
interior360.pl