Sklep

Kolory roku 2021 – Ultimate Gray and Illuminating

Amerykański Instytut Pantone to wiodące źródło informacji na temat trendów kolorystycznych na świecie. Z ich wzorników i próbników korzystają praktycznie wszyscy liczący się projektanci – mody, grafiki użytkowej, marketingowcy, ale również projektanci wnętrz.

Para w remont. Pokój małego DJ.

Pantone od wielu lat, co roku ogłasza kolor roku dla świata dizajnu. Można śmiało powiedzieć, że o kolorach wiedzą wszystko i są “ostatnią instancją” w przypadku jakichś wątpliwości. Oczywiście niektórzy producenci farb również ogłaszają swoje kolory roku, ale jednak bezwzględnie prym w kolorach i wiedzy na ich temat niepodzielnie wiedzie Pantone.

W tym roku ogłoszenie kolorów roku wprawiło nas w totalny zachwyt. Dlaczego?

Jak większość z Was wie my od zawsze uwielbiamy kolory i forsujemy je gdzie się da. To jest nasz znak rozpoznawczy. Oczywiście czasem uginamy się pod naporem inwestorów, ale wśród naszych propozycji projektu wnętrz z pewnością znajdzie się coś z naszego kolorowego menu. Nie zawsze się uda przemycić takie kolory jak chcemy, ale zawsze próbujemy. No to teraz powiemy Wam dlaczego tak nas ucieszył ten wybór.

Uwaga! Jakie będą kolory roku 2021 według Instytutu Pantone?

ANNOUNCING THE PANTONE COLOR OF THE YEAR 2021

W 2021 będą to szarość Ultimate Gray i cytrynowożółty Illuminating. Nazwy kolorów są zastrzeżone przez Instytut, dlatego ich nie tłumaczymy 🙂

Dlaczego właśnie takie kolory?

Autor: serwis prasowy Nedgis


Szarość doskonale pokazuje trudności, przez jakie przechodzimy ostatnio w związku z pandemią koronawirusa i ciężkimi czasami, w jakich przyszło nam żyć. To także barwa kamieni, odpornych i mocnych. Świetlisty żółty, jest na jego tle niczym światełko w tunelu – promień słońca, który w końcu rozświetli świat na nowo. Symbolizuje nową energię, nadzieję i pokonanie kłopotów.

Zobaczymy jaki będzie naprawdę 2021 rok, oby taki jak zwiastuje Instytut Pantone.

Interior 360 by Mirella i Marcin
Odwiedź nasz sklep
interior360.pl