Sklep

Soft loft na Dolnym Mokotowie.

Salon foft loft by Mirella i Marcin.

Jakiś czas temu zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy projekt, w którym widoczne były elementy loftowe, ale również meble z sieciówki. Udało się też zamieścić kilka elementów naszej własnej produkcji oraz kilka produktów z naszego sklepu interior360.pl

Salon foft loft by Mirella i Marcin.

W realizacji wykorzystaliśmy krzesła wykonane z metalu i drewna, które dobrze komponują sie ze stołem. Nad wyspą kuchenną do sufitu przymocowana jest półka wisząca na okap, w której można również trzymać np. na zioła. Półka jest wykonana przez nas, a na naszym kanale można zobaczyć jak powstawała.

Po prawej stronie na zdjęciu można zobaczyć półkę “sapiens”, którą można kupić u naszej dobrej znajomej z Tutto Design.

Projekt soft loft na warszawskim Mokotowie zaprojektowany przez Mirellę i Marcina Kępczyńskich.
Łazienka foft loft by Mirella i Marcin.

W przedpokoju wstawiliśmy szafkę, która zakryła liczniki na wodę i zawory do centralnego ogrzewania, a w łazience również samodzielnie wykonaliśmy zabudowę pod umywalkę i zamykaną szafkę na pralkę.

Na zdjęciu w przedpokoju można też zauważyć naszą kultową skrzynię, której powstawanie udokumentowaliśmy i zamieściliśmy na kanale Mirella i Marcin na Youtube, zapraszamy do obejrzenia filmu na Youtube pt. “Stara Skrzynia”.

Zachęcamy do obejrzenia filmu na Youtube o wszystkich etapach powstawania tego apartamentu.

Wykorzystane produkty:

Krzesła, stół, skrzynia na wymiar, meble na wymiar, półka na okap, zabudowa w łazience, ozdoby na stole, listwy przypodłogowe, szafa w zabudowie, sofa, szafka RTV, stolik kawowy, okna, parapety, żaluzje drewniane: nasz sklep – interior360

Kuchnia, lampa w kuchni, łóżko, szafa w sypialni – IKEA

Szafka na książki “sapiens” – Tutto Design

Lampa w salonie, w sypialni – Novodworski

Zapraszamy do współpracy dostawców i reklamodawców.

Interior 360 by Mirella i Marcin
Odwiedź nasz sklep
interior360.pl