Sklep

Jak to jest na planie programu?

Mirella i Marcin z Pary w remont nagrywają Youtube.

Często pytacie nas jak to jest nagrywać program telewizyjny. Otóż nie jest łatwo. Projektujemy i realizujemy wnętrza w Warszawie i w Olsztynie, ale podziwiamy wszystkich, którzy zawodowo zajmują się aktorstwem czy po prostu pracą na planie. To zajęcie bardzo obciążające psychicznie i fizycznie.

Nie jesteśmy aktorami.

My nie jesteśmy aktorami czy zawodowymi prowadzącymi, nie jesteśmy po szkołach aktorskich, ani nie mamy doświadczenia dziennikarskiego. Mirella jest z wykształcenia inżynierem architektury wnętrz, a Marcin magistrem zarządzania, opowiadaliśmy już o tym w wywiadach z nami. Zawodowo prowadzimy pracownię projektowania wnętrz interior360, w której Mirella projektuje, a Marcin wykonuje wnętrza. Program jest naszym dodatkowym zajęciem, fajną przygodą, o której pewnie będziemy opowiadali wnukom. W rzeczywistości kosztuje nas dużo wyrzeczeń i poświęceń. Mamy troje dzieci, które są bardzo dzielne i starają się pomagać najlepiej jak potrafią. Dzieci mają swoje codzienne zadania, których lista wydłuża się w czasie nagrań.

Mirella, Marcin i Marcelina Kępczyńska

Pytacie czasem czy ktoś nam pomaga. Kiedy mieszkaliśmy w Warszawie, na czas nagrań przeprowadzała się do nas z Olsztyna mama Marcina, która odprowadzała, przyprowadzała dzieci ze szkoły i przedszkola, pomagała w lekcjach i gotowała, prasowała. Wszyscy mieszkaliśmy na 54m2 na warszawskim Mokotowie, bywało ciężko. Teraz, od roku, kiedy jesteśmy z powrotem w Olsztynie jest dużo lepiej. Rodzice Marcina i tata Mirelli mieszkają kilka kilometrów od nas i wspierają nas logistycznie.

W jakich miastach mamy klientów?

Większość naszych klientów, to projekty i realizacja wnętrz w Warszawie. W Olsztynie nie mamy zbyt wielu klientów, wrośliśmy w rynek warszawski i tak już pewnie zostanie. Jeśli już projektujemy coś w Olsztynie, to raczej są to wnętrza komercyjne – restauracje, biura.

Przez czas nagrań uprzedzamy naszych klientów, że kontakt z nami będzie utrudniony. W większości klienci są mamy wyrozumiali i elastyczni, aczkolwiek zdarzały się mniejsze i większe spięcia spowodowane naszym brakiem dostępności czy opóźnionymi reakcjami na maile.

Kto projektuje i wykonuje nasze wnętrza?

Mirella i Marcin Kępczyńscy.
Mirella i Marcin Kępczyńscy, telewizyjna “Para w remont”.

Nasza pracownia projektowa to my we dwoje, sami projektujemy wszystkie wnętrza i sami je wykonujemy. Nie mamy armii asystentów, asystentek czy armii pracowników. Wszystkie zlecenia wykonujemy sami, ostatnio trochę podpieramy się pomocą, ale ciągle jest to symboliczna pomoc. Nasza ekipa budowlana to ludzie, których widać w programie – Paweł jest z nami od zawsze, Marcin też zakasuje rękawy przy remoncie i dobierają dodatkowych ludzi jeśli jest taka potrzeba.

Paweł z "Pary w remont".
Paweł z “Pary w remont”.

Jakie mamy plany?

Dodatkowo właśnie jesteśmy na ukończeniu sklepu internetowego z meblami i innymi produktami dla wnętrz, wkrótce go odsłonimy. W sklepie będzie można kupić meble tapicerowane, krzesła, stoły, wyposażenie pokoi dla dzieci, a także dodatki. Będziemy też pisać o produktach, które wykorzystaliśmy w programie. Mamy nadzieję, że to będzie fajna platforma, ciesząca się popularnością zarówno wśród osób oglądających nasz program, nasz kanał Youtube oraz naszych klientów i zaprzyjaźnionych architektów wnętrz.

Tymczasem wracamy na plan! Do zobaczenia!

Interior 360 by Mirella i Marcin
Odwiedź nasz sklep
interior360.pl